Besök våra andra företag i Meccom Group

 

Kontakta Meccom

MECCOM KLIPPAN AB
Åbytorpsvägen 9
264 39 KLIPPAN

Tel växel   0435-443430
E-Mail    office@meccom.se

Organisationsnummer:
556611-9854

Fakturaadress e-post:
invoice@meccom.se

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

Kontaktpersoner / avdelningar

VD

Bengt Thomasson

VD

0435 – 44 25 03

Mobil 0706 56 82 16

bengt.thomasson@meccom.se

Konstruktion, Projekt

Mikael Walhelm

0435 – 44 25 18

Mobil  070 271 43 85

mikael.walhelm@meccom.se

Mattias Gullberg

 

Mobil  073 558 72 78

mattias.gullberg@meccom.se

Försäljning

Bengt Thomasson

0435 – 44 25 03

Mobil 0706 56 82 16

bengt.thomasson@meccom.se

Bengt-Göran Lindeblad

0435 – 44 25 40

Mobil 073 719 19 84

bg.lindeblad@meccom.se

Produktion / tillverkning

Bengt-Göran Lindeblad

Operativ chef

0435 – 44 25 40

Mobil 073 719 19 84

bg.lindeblad@meccom.se

Anders Andersson

Verkstadsansvarig

Mobil 073 089 28 37

anders.andersson@meccom.se

Dennis Hansen

Maskinbearbetning

Mobil 070 696 14 55

dennis.hansen@meccom.se

Industriservice/Service verkstad

Bengt-Göran Lindeblad

Operativ chef / Industriservice

0435 – 44 25 40

Mobil 073 719 19 84

bg.lindeblad@meccom.se

Ola Karlsson

Industriserviceansvarig

 

Mobil 070 046 76 20

ola.karlsson@meccom.se

Petri Kuirinlahti

Service verkstadsansvarig

Telefon 0435-44 25 17

Mobil 070-272 39 34

petri.kuirinlahti@meccom.se

Kvalitet & miljö

Godsmottagningen

Administration

Dave Arehög

0435 – 44 25 36

Mobil 073 045 47 54

dave.arehog@meccom.se

Christer Johansson

0435 – 44 25 29

Mobil 070 715 46 76

lager@meccom.se

Angelina Wrammen

0435 – 44 34 34

Mobil 070 448 49 02

angelina.wrammen@meccom.se

 IT

Agnetha Jansson

Mobil 070 722 98 30

agnetha.jansson@meccom.se

 Ekonomi/Administration

Agnetha Jansson

Mobil 070 722 98 30

agnetha.jansson@meccom.se

Annika Geraldsson

0435 – 44 34 35

annika.geraldsson@meccom.se

Susanne Roth

0435 – 44 34 37

susanne.roth@meccom.se

Angelina Wrammen

0435 – 44 34 34

Mobil 070 448 49 02

angelina.wrammen@meccom.se

Kranbil

Anders Andersson

Mobil 070 289 42 39

Meccom Rör o Tryckkärl

Operativ chef

Roland Gustavsson

Mobil 070 943 98 30

roland.gustavsson@meccom.se

Projektledare

Mats Agrell

Mobil 073 443 98 76

mats.agrell@meccom.se

Ekonomi

Marie Nilsson

Telefon 0435 – 44 25 56

marie.nilsson@meccom.se